Zkoušky

Zde naleznete přehled zkoušek, které se konaly nebo budou konat na našem cvičáku.

 

Datum konání Zkoušky Průběh a výsledky Fotogalerie
20.11. 2011 -  

Zkoušky

IPO

 

 

rozhodčí: Vladimír Nedvěd, vedoucí akce: Kateřina Plzáková  
27.11. 2011 Zkoušky

IPO

 

 ozhodčí: Vladimír Nedvěd, vedoucí akce: Kateřina Plzáková  
7.10.2011 Zkoušky

ZOP, ZPU1

 

Zkoušky podle řádů KJ Brno proběhly v pátek odpoledne na našem kynologickém cvičišti.  Rozhodčí Ing. Michaela Martinů, vedoucí: Josef Koubíček. Zkoušek ZOP se zúčastnilo 5 psovodů: Monika s Amikou 95 bodů, Zuzka s Andym  90 bodů, Monika s Aischou 84 bodů, Hanka s Píďalkou 78 bodů, Štěpánka s Bárou 84 bodů. Všem moc gratulujeme za krásné výkony!
 
 
19.4.2009 Zkoušky

ZM, ZZO a ZVV1

Zkoušky podle NZŘ  . Za nádherného počasí proběhly v neděli na našem kynologickém cvičišti zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Zkoušek se zúčastnilo 8 psovodů v kat. ZZO, 1 v kat. ZM a 1 v kat. ZVV1.
Rozhodčí - p. Golhová Hana, vedoucí Jaromíra Sojková
Fotogalerie
12.4.2009 Zkoušky

ZOP, ZPU1

Zkoušky podle řádů KJ Brno . Zkoušky dopadly velmi dobře, všichni přihlášení zkoušku splnili.  Fotogalerie
1.11.2008 Zkoušky

ZM a ZZO

Zkoušky podle Národního zkušebního řádu
V sobotu, první listopadový den, za svitu ještě hřejícího podzimního sluníčka, jsme pořádali na kynologickém cvičišti v Žižicích zkoušky podle Národního zkušebního řádu. Celkem bylo 10 účastníků, z toho 2x ZM a 8x ZZO.
Většina účastníků byli absolventi naší psí školy (někteří docházeli už od školky). Máme velkou radost, že byli všichni moc šikovní a z 8 účastníků (našich absolventů), nesplnila zkoušku jenom jedna (bohužel se jí fenka zvedla při dlouhodobém odložení), ale i její výkon byl vynikající. Pan rozhodčí byl dost přísný a tak máme velkou radost, že desítky hodin naší práce přinesly svoje "ovoce".
JEN TAK DÁL, VÁŽENÍ PŘÁTELÉ A KAMARÁDI

 
Fotogalerie

12.3.2008

Zkoušky ZZO Ráno v 8, 00 hod. začaly u nás na cvičáku v Žižicích zkoušky podle národního zkušebního řádu. Sešlo se celkem 11 účastníků v kat. ZZO, z toho 9 splnilo a 2 nesplnili.
Blahopřejeme všem úspěšným a pro ty, co se nezadařilo - příště bude určitě lépe.
Fotogalerie